|  
جمعه 1 شهريور 1398
  |     |   ENGLISH   |     |     |  
نوع خبر 
 
 
نتایج مسابقات شفاهی قرآن وعترت دانشگاه آزاد اسلامی استان مرکزی
 مرحله استانی بخش شفاهی مسابقات قرآن و عترت  دانشگاه آزاد اسلامی استان مرکزی برگزار شد

به گزارش خبرنگار خبرگزاری آنا،  بیست ویکمین دوره مسابقات قرآن وعترت دانشگاه آزاد اسلامی استان مرکزی در بخش شفاهی و در رشته های قرائت، تحقیق ـ ترتیل وحفظ قرآن کریم به میزبانی واحد ساوه  با حضور 101 نفر شرکت کننده در دو بخش برادران  وخواهران ویژه اساتید ـ دانشجویان وکارکنان برگزارگردید.

پس از رقابت تنگاتنگ بین شرکت کنندگان 54 نفرحائز رتبه برتر شدند که در مراسم اختتامیه که  با حضور دکتر بهرامسری رئیس دبیرخانه هیات امنای استان مرکزی  و هیأت رئیسه دانشگاه آزاد اسلامی واحد ساوه و جمعی از معاونین دانشجویی فرهنگی واحدهای دانشگاهی استان برگزار گردید با اهداء لوح و کارت هدیه تجلیل بعمل آمد.

لازم بذکر است نفرات برتر رشته های مختلف مسابقات بشرح ذیل حائز رتبه برتر گردیدند:

در بخش خواهران:

تحقیق بخش اساتید

ردیف

نام ونام خانوادگی

نام واحد

رتبه

1

زهرا باقری اصل

اراک

اول

2

مهدیه سنماری

ساوه

دوم

تحقیق بخش کارکنان

ردیف

نام ونام خانوادگی

نام واحد

رتبه

1

محبوبه نوری

اراک

اول

2

ندا فنحی

تفرش

دوم

تحقیق بخش دانشجویان

ردیف

نام ونام خانوادگی

نام واحد

رتبه

1

لیلا فراهانی

اراک

اول

2

سرور وطن پور

خمین

دوم

3

ایران نظری

ساوه

سوم

ترتیل بخش اساتید

ردیف

نام ونام خانوادگی

نام واحد

رتبه

1

هایده محبی

اراک

اول

2

راضیه صادقیان

ساوه

دوم

ترتیل بخش کارکنان

ردیف

نام ونام خانوادگی

نام واحد

رتبه

1

مریم گنجی

اراک

اول

2

محبوبه صل علائی

آشتیان

دوم

3

مریم میرباقری

ساوه

سوم

ترتیل بخش دانشجویان

ردیف

نام ونام خانوادگی

نام واحد

رتبه

1

شرمین محمدی

اراک

اول

2

سارا قره شیخ بیات

زرندیه

دوم

3

زهره اتابکی

آشتیان

سوم

بخش اساتید ـ حفظ  قرآن کریم

ردیف

نام ونام خانوادگی

نام واحد

رتبه

نام رشته

1

مریم سعیدی

اراک

اول

حفظ کل قرآن کریم

2

مریم برخورداری

اراک

اول

حفظ 20 جزء قرآن کریم

3

ریحانه کوشش کار

اراک

اول

حفظ 10 جزء قرآن کریم

 

در بخش برادران:

 

تحقیق بخش اساتید

ردیف

نام ونام خانوادگی

نام واحد

رتبه

1

علی شیخی مهرآبادی

اراک

اول

2

حسن شیخ محمدی

زرندیه

دوم

3

میثم تکیه بند

اراک

سوم

تحقیق بخش کارکنان

ردیف

نام ونام خانوادگی

نام واحد

رتبه

1

عبدالرضا هدایتی

فراهان

اول

2

محمدجوادقاسمی

ساوه

دوم

3

جواد دهقانی

نراق

سوم

تحقیق بخش دانشجویان

ردیف

نام ونام خانوادگی

نام واحد

رتبه

1

ایمان مجلسی

اراک

اول

2

ناطق میثمی

ساوه

دوم

3

مهیار قاسمی

اراک

سوم

ترتیل بخش اساتید

ردیف

نام ونام خانوادگی

نام واحد

رتبه

1

جواد مختاری

اراک

اول

2

مسعود خدیمی

فراهان

دوم

3

امین محمدنژاداقدمی

تفرش

سوم

ترتیل بخش کارکنان

ردیف

نام ونام خانوادگی

نام واحد

رتبه

1

احمد فرخی

اراک

اول

2

محمد بهشتی صدر

نراق

دوم

3

احمد رضا افتحی

تفرش

سوم

ترتیل بخش دانشجویان

ردیف

نام ونام خانوادگی

نام واحد

رتبه

1

محمد شریفی

اراک

اول

2

محمد رضا یزدی

ساوه

دوم

3

محمد غلامی

زرندیه

سوم

بخش  کارکنان ـ اذان

ردیف

نام ونام خانوادگی

نام واحد

رتبه

1

حجت همایی

ساوه

اول

2

مسلم آوایی

تفرش

دوم

3

عباس صفری

اراک

سوم

بخش  دانشجویان ـ اذان

ردیف

نام ونام خانوادگی

نام واحد

رتبه

1

هادی آشتیانی

آشتیان

اول

2

علیرضا مرادیان

اراک

دوم

3

محمدعلی اقا زیارتی

فراهان

سوم

 

بخش اساتید ـ حفظ  قرآن کریم

ردیف

نام ونام خانوادگی

نام واحد

رتبه

نام رشته

1

حسن یعقوبی

اراک

اول

حفظ کل قران کریم

2

حمید رضایی

اراک

اول

حفظ 10 جزء

3

محمداسماعیل شادروان

اراک

اول

حفظ 5 جزء

4

حمید احمدی

اراک

اول

حفظ 20جزء

بخش کارکنان ـ حفظ  قرآن کریم

ردیف

نام ونام خانوادگی

نام واحد

رتبه

نام رشته

1

علی کشه فراهانی

آشتیان

اول

حفظ جزء سی

بخش  دانشجویان ـ حفظ  قرآن کریم

ردیف

نام ونام خانوادگی

نام واحد

رتبه

نام رشته

1

سید عباس میر صادقی

اراک

اول

حفظ 10جزء

2

محمد قاسمی

اراک

اول

حفظ 5جزء

3

کیومرث ابدالی

اراک

اول

حفظ 20جزء





يکشنبه 19 ارديبهشت 1395  8:47

آخرين تاريخ بازديد : جمعه 1 شهريور 1398  13:19:0
 انتخاب وب سایت